Головна » Новини » Чи всі трави хиляться за водою?
13:41
Чи всі трави хиляться за водою?

    Під такою назвою пройшла презентація книги, яку написав наш земляк, член Національної спілки письменників України, заслужений журналіст України Володимир Станіславович Шевченко. Автор книги «Чи всі трави хиляться за водою?» описав спробу збройного повстання в 1931 році проти колективізації та безневинно постраждалих нібито за участь у його підготовці десяти жителів села Ганнівка. Тому захід був масовий.  Книгу чекали всі жителі, а особливо родичі. Привітати Володимира Станіславовича з таким історичним виданням прибули: доктор історичних наук, професор із Хмельницького Місінкевич Л.Л.;доктор філологічних наук професор Мацько В.П.; голова обласної Організації Національної спілки письменників України Горбатюк В.І.;доктор філософії в галузі права, член «Конгресу літераторів України» Осецький О.П.; голова фермерського господарства « Подільська марка», і він є спонсором видання Боднар С.В.;члени Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України», поетеси Спірякіна В.П. і Мазур Н.П.; колишній сільський голова Залевський В.Б.. Завідуюча бібліотекою Савова О.С. зачитала лист, якого передав В.С Прокопчук доктор історичних наук і професор, який по обставинах не зміг прибути на презентацію.

    Захід був надзвичайно цікавий. Володимир Шевченко розповів про свій задум написання книги, із хвилюванням представив розповідь про кожного учасника репресованого із здебільшого реабілітованих тільки посмертно. Він подарував книги родичам, які є продовжувачами роду їхнього. Це було дуже зворушливо. Були сльози, слова подяки, обіцянки. Звучали пісні про Україну село і про землю. Під час презентації транслювались слайди репресованих і про нашого земляка Шевченка Володимра, яким ми дуже гордимося. До уваги громади села була представлена книжкова виставка із міні музею сільської бібліотеки під назвою «Поет, прозаїк, публіцист В.С. Шевченко- наш земляк»

    На закінчення, Володимир Станіславович обіцяв дослідити і написати історію села, в якому він народився і виріс. Натомість, староста села Чедрик В.М. обіцяла порушити питання про присвоєння Шевченкови В.С. звання «Почесний громадянин села Ганнівка»

Сененко Л.О. завідуюча шкільною бібліотекою

Категорія: Новини | Переглядів: 198 | Додав: gannivka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]