Головна » Новини » Благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України в Ганнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів
13:19
Благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України в Ганнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Увага! Увага! Спішіть-поспішайте!
Господарі й гості, глядіть, не минайте!
На ярмарок прошу гуртом й поодинці,
Чекають на всіх там чудові гостинці!

Сьогодні особливий день для тих,
Хто любить Україну і поріднився з нею.
Сьогодні свято - ярмарковий день
Хай осяває вас і нас щасливою зорею.

Бути патріотами своєї держави, свідомими громадянами, людьми, які пам'ятають своє коріння, які готові стати на захист своєї Вітчизни, є бажанням учнів Ганнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Саме тому лідери учнівського самоврядування ініціювали проведення благодійної ярмарки на підтримку Збройних сил України під гаслом «В дитинстві відкриваєш материк, котрий називається Батьківщина». Вони активізували батьків, учнів та вчителів, і 13 вересня в школі було проведено ярмарок «Дари осені».

Більшість учнів (від наймолодших до найстарших) - в українських вишиванках. Продавці запрошують усіх охочих придбати у них (і тільки у них!) домашнє печиво, кекси, пиріжки з яблуками, картоплею, ватрушки та інші кондитерські вироби, спечені дітьми за активної допомоги батьків.

Загалом було зібрано 1230 гривень.

Всі зібрані кошти будуть направлені назакупівлю потрібного медичного обладнаннята спрямовані на потреби військових у зоні АТО.

Нехай знають наші воїни, що у них росте достойна зміна, що у них є надійна підтримка. Ми завжди з вами, захисники України!

Адміністрація та педагогічний і учнівський колективи школи вдячні за допомогу у проведенні ярмарку батькам, бабусям та дідусям школярів!

Категорія: Новини | Переглядів: 216 | Додав: gannivka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]